• info@karafarinesabz.com

  • شماره تماس :۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

  • ساعت کاری :۹ الی ۱۳ - ۱۷ الی ۲۱

مجموعه دوره ها و کارگاه های آموزشی

بازاریابی ، فروش و تبلیغات

دوره ها و کارگاه های آموزشی

بازاریابی، فروش و تبلیغات

هر کسب و کاری که در آن مشغول فعالیت هستید بدون شک تلاش بسیار زیادی برای مدیریت صحیح و مؤثر به منظور کنترل جنبه های مختلف آن کرده اید. مدیریت اگرچه تا حدی می تواند بخشی ازخصوصیات ذاتی برخی از افراد باشد ولی یقیناً سطح کیفی مدیریت شما بر کسب و کارتان به میزان دانش و آگاهی شما بستگی دارد. دانشی که باید در حوزه های مختلف مرتبط با کسب و کارتان کسب نموده باشید.
یکی از مهمترین زمینه های آگاهی شما بعنوان یک مدیر و مالک کسب و کار، دامنه ی اطلاعات شما پیرامون دانش بازاریابی و فروش است. هیچ کسب و کاری بدون جذب مشتری یا مخاطب و فروش محصول یا خدمات نمی تواند مدت زمان زیادی دوام آورده و به ورشکستگی نیفتد. بازاریابی را هرگز با هنر فروختن یک محصول اشتباه نگیرید. هنر فروش یک محصول تنها بخشی از دانش بازاریابی است.
دانش بازاریابی و تبلیغات، آن قدر وسیع و پیچیده است که بعنوان یک رشته متسقل دانشگاهی و آکادمیک و تا سطح دکترا و فوق دکترا نیز تدریس و آموخته میشود. چنانچه کسب و کاری را مدیریت می کنید ولی تاکنون بطور جدی به مقولۀ بازاریابی ، تبلیغات و فروش به عنوان یک علم و ضرورت در بازار رقابت توجهی نکرده اید متأسفانه باید بپذیرید که اگر کسب و کارتان هنوز پابرجاست این امر به عوامل بسیار دیگری به جز مدیریت شما وابسته بوده است. عواملی که اگر متأثر از شرایط محیطی کمی دگرگون شوند آن وقت است که ضعف مدیریت شما با رکود شدید و نهایتاَ ورشکستگی کسب و کارتان نمایان خواهد شد.
کارآفرین سبز با دارا بودن مجوز تخصصی در حوزۀ بازاریابی و بازرگانی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، دوره ها و کارگاه های متعددی را در ارتباط با بازاریابی و فروش تدارک دیده و برگزار میکند. فهرست این دوره ها را در ادامه مطلب مشاهده فرمایید.

کارگاه آموزشی استراتژیهای بازاریابی

"استراتژی بازاریابی" به فرایند یا مدلی می گویند که یک سازمان یا کسب و کار را قادر می سازد تا با استفاده و به کارگیری از حداقل منابع بتواند به بهترین فرصت ها برای افزایش فروش دست یابد ودرنتیجه بتواند یک مزیت رقابتی پایدار ایجاد نماید. این کارگاه آموزشی، برترین و موفق ترین استراتژیهای بازاریابی را بررسی کرده و آموزش میدهد.

اطلاعات دوره

مدیریت بازاریابی و فروش / S & M Management

مفهوم بازاریابی در دنیای امروز، فلسفه مدیریت بازاریابی ، نقش مدیریت ، بازاریابی درسازمان ها، تحلیل محیط خرد و کلان بازاریابی ، مدل STP ، آمیخته بازاریابی (4PS) ، تحلیل فاکتورهای کلیدی موفقیت فروش از جمله سرفصلهای آموزشی این دوره هستند.

اطلاعات دوره

فرآیند تدوین برنامه بازاریابی (Marketing Plan)

برنامه بازاریابی ، سند یا طرحی است که برنامه ها و فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی شرکت را برای یک سال آتی آن مشخص می کند. مارکتینگ پلن توضیح می دهد چه فعالیت هایی، در چه زمان و توسط چه افرادی باید انجام شود تا اهداف استراتژی بازاریابی شرکت تحقق یابد. در این دوره آموزشی اطلاعات جامع و ارزشمندی که در نهایت به کسب مهارت شما در تدوین یک برنامه بازاریابی موفق می انجامد آموزش داده میشود.
اطلاعات دوره

ارتقای مهارت های حرفه ای فروش

آیا احساس می کنید در شرایط فعلی بازار فروشتان نسبت به قبل کم شده است؟ آیا می خواهید با گسترش و افزایش روزافزون مشتریان خودتان روبرو شوید؟ آیا می دانید دیگر قیمت و کیفیت محصول تنها گزینه های مشتری مداری به حساب نمی آیند؟ آیا برای جلب و جذب مشتری خود تا حالا کارهای خاصی انجام دادید و نتیجه نگرفتید؟ این کارگاه آموزشی ویژه شماست.

اطلاعات دوره

دوره جامع بازاریابی و فروش تلفنی ( از مبتدی تا حرفه ای )

با شرکت در این دوره آموزشی می آموزید چگونه مذاکرات تلفنی اثربخش انجام دهید؟ چگونه اطلاعات مشتریان را جمع آوری کنید؟ و چگونه مشتریان شاکی را آرام کرده و آنها را به مشتریان وفادار تبدیل کنید؟ از این طریق فروشتان به طور قابل توجهی افزایش می یابد، که این قضیه منجر به ارتقای شغلی و یا رشد کسب و کارتان می شود.
اطلاعات دوره

مدیریت تبلیغات و برندسازی

خلق و مدیریت برند موفق، ایجاد و راهبری کمپین‏های تبلیغاتی موثر و خلاق ، استراتژی‏های خلق ایده و پیام‏های تبلیغاتی موثر و انواع روش‏های تبلیغاتی و رسانه‏ های مناسب برای جذب مشتری از جمله سرفصلهای آموزشی این دوره است. شرکت در این دوره آموزشی ۱۶ ساعته را به همه صاحبان محصولات و خدماتی که میخواهند نام برندشان را در سطح ملی پرآوازه کنند توصیه میشود.

اطلاعات دوره

بازاریابی بین الملل

بازاریابی کالا و خدمات از یک کشور به کشوری دیگر

کشورها از طریق مبادلات بین‌المللی، سطح تولید خود را بالا برده و سود بیشتری کسب می‌کنند. آنها از طریق واردات، کالاهایی را که قادر به تولید آنها نیستند، به دست آورده و از طریق صادرات، کالاهای تولیدی مازاد برمصرف خود را به کشورهای دیگر می‌فرستند.

مراحل و اصول بازاریابی جنبه استاندارد و عمومی دارند و در همه بازارها و کشورها قابل اجرا هستند. تنها وجه تمایز بازاریابی داخلی و بازاریابی بین‌المللی در حوزه فعالیت آنهاست. همین تفاوت مهم مبحث جدید بازاریابی بین‌المللی را بوجود می‌آورد که از جمله مسائل مورد توجه در آن، آگاهی از مسائل کشور (های) دیگر، اتخاذ استراتژی‌های مناسب برای ورود به کشورها و بازارهای مختلف و انجام اقدامات خاص در بازارهایی است که برای خارجیان تا حدی با اطمینان کمتر و ریسک بالاتر همراه است.

آدرس

آدرس :

ایران ، استان خوزستان ، شهر آبادان

تلفکس :

۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

تلفن همراه:

۰۹۱۶۰۳۱۴۷۵۷

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای کارآفرین سبز در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت

کارآفرین سبز