• info@karafarinesabz.com

  • شماره تماس :۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

  • ساعت کاری :۹ الی ۱۳ - ۱۷ الی ۲۱

مجموعه آموزشهای کارآفرینی

آموزش کارآفرینی و مهارتهای کسب و کار...

دانش تنها سرمایه ایست که استهلاک و مالیات ندارد

دوره های آموزشی کارآفرینی و کسب و کار

اگرچه ممکن است شما که دارای پتانسیل های کارآفرینی هستید و در زمینۀ کسب و کاری که تصمیم به راه اندازی و تأسیس آن گرفته اید دانش و اطلاعات کافی داشته باشید ولی برخورداری از این اطلاعات تنها شرط کافی برای موفقیت در آیندۀ کسب و کارتان نخواهد بود. تأسیس و توسعۀ هر کسب و کاری متکی بر اصول و قواعدی است که بخشی از آنها در تمامی کسب و کارها مشترک بوده و قابل تعمیم هستند و برخی دیگر نیز متناسب با رشته و زمینۀ فعالیت شما منحصر به فرد خواهند بود .
برای آشنایی با این اصول و فراگیری نکاتی که رعایت آنها به شما در موفقیت شغلی تان کمک شایانی خواهد کرد، شرکت در دوره ها و کارگاه های آموزشی کارآفرینی را توصیه میکنیم. سعی کنید در هر شهر و منطقه ای که هستید معتبرترین و خوشنام ترین مرکز آموزش اینگونه آموزش ها را انتخاب کرده و از صرف هزینه برای کسب دانشی که پیشرفت ها و موفقیت هایتان را تضمین میکنند ابایی نداشته باشید.

کارگاه آموزشی اصول و مبانی کارآفرینی

این کارگاه یک روزه به آموزش مفاهیم و مبانی اولیه ای در خصوص کارآفرینی می پردازد که تازه واردان به این حوزۀ ملزم به دانستن آن هستند. برای شروع فعالیت در عرصۀ کارآفرینی، شرکت در این کارگاه را به شما توصیه میکنیم.

تحصیل کردۀ بیکار ممنوع!

این نکته بر هیچ کس پوشیده نیست که در حال حاضر خیل عظیمی از تحصیل کردگان از معضل بیکاری رنج می برند و هر روز نیز بر تعداد آنها افزوده میشود. ما در این کارگاه آموزشی راهکارها و ایده هایی را جهت کارآفرینی این قشر ارزشمند جامعه ارائه خواهیم کرد.

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

کشور ما ایران یکی از بالاترین میزان کاربران اینترنت در دنیا را داراست. حال تصور کنید کسانی که روزانه چند ساعت در شبکه های مختلف اجتماعی وقت خود را هزینه میکنند میتوانستند در همان مدت به کسب درآمدی میلیونی دست یابند.تلگرام و اینستاگرام از مهمترین...

دوره آموزشی کسب و کار رؤیایی

کسانی که منبع کسب درآمدشان فروش اطلاعات و دانشی است که در یک زمینۀ تخصصی از آن بهره مند هستند میتوانند با شرکت در این دوره بطور باورنکردنی کسب و کارشان را توسعه داده و درآمدشان را چندین برابر افزایش دهند.

آموزش تهیه و تنظیم طرح توجیهی

انجام مطالعات امکان سنجی و تهیۀ طرح کسب و کار از اساسی ترین گام های شروع هر کسب و کاری بشمار می آیند در حالیکه بسیاری از صاحبان مشاغل به این دو اصل مهم توجهی نکرده و یکی از مهمترین عوامل شکست این قبیل افراد بی توجهی به همین دو گام اساسی است.

کسب درآمد در شرایط بحرانی

در فعالیتهای اقتصادی ، اقتصاد خراب، قدرت خرید پائین و رقابت زیاد ، سه معضلی هستند که باید برای حل آنها از تمامی توان علمی و تجربی خود بهره جست. در غیر اینصورت، ورود و حضور هر کسب و کاری  در بازار کار با خطر ورشکستگی همراه خواهد بود.

کارآفرین شدن یا بودن؟ مسئله اینست.

کارآفرین فردی است که از نظر خصوصیات روحی دارای ویژگی هایی است که وی را از دیگر افرادی که میتوانند سالها در یک اداره و با یک حقوق ثابت مشغول به کار شوند متمایز میکند. ذهن جستجوگر و خلاق، بلندپرواز و بیباک، ایده آل گرایی و داشتن پشتکار بی حد و حصر، تمایل شدید به ایجاد یک کسب و کار مستقل ، قدرت برخاستن دوباره پس از هر شکست و ... از جمله خصوصیات و قابلیت های یک انسان ذاتاً کارآفرین است. به همین دلیل است که در جامعه همه کارآفرین نیستند و تا چشم و گوش میبیند و میشنود آمار تکان دهنده افرادیست که در آرزوی استخدام شدن در یک اداره یا سازمان ماه ها و سالها انتظار کشیده اند اما هرگز به کارآفرینی حتی لحظه ای نیندیشیده اند. آنچه در قالب آموزش های کارآفرینی ارائه میگردد، مطالبی نیست که هر فردی در جامعه را به یک کارآفرین موفق تبدیل کند.
این آموزشها برای کسانی طراحی شده است که با عطش بسیار در جستجوی راهی هستند تا آنها را برای رسیدن به هدفشان که همانا کارآفرینی است کمک کرده و مسیرشان را کوتاه تر کند. کسی که به دنبال این میانبرها ، کلید ها و راهنمایی هاست بدون شک همان فردی است که کارآفرین به دنیا آمده و ویژگیهای کارآفرینان را در ذات خویش دارد. این ها هستند که با کمی مشاوره و اندک آموزشی میتوانند تمام قابلیت ها و پتانسیل هایشان را هدفمند و تقویت کرده و گام های موفقیت را یکی پس از دیگری طی کنند.

بیشتر بخوانید...

آدرس

آدرس :

ایران ، استان خوزستان ، شهر آبادان

تلفکس :

۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

تلفن همراه:

۰۹۱۶۰۳۱۴۷۵۷

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای کارآفرین سبز در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت

کارآفرین سبز