• info@karafarinesabz.com

  • شماره تماس :۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

  • ساعت کاری :۹ الی ۱۳ - ۱۷ الی ۲۱

مجموعه دوره های بازرگانی و امور گمرکی

ترخیص کار گمرکات، اعتبارات اسنادی و ...

صد در صد کاربردی

دوره های آموزشی بازرگانی و امور گمرکی

تمامی دوره ها و کارگاه های آموزشی بازرگانی و امور گمرکی در این مرکز بصورت کاملاً کاربردی و توسط اساتید مجرب در هر زمینه آموزش داده میشود. برای مشاهده اطلاعات کامل مربوط به هر دوره روی لینک مربوطه کلیک نمایید

دوره آموزش حضوری ترخیص کار گمرکات

ترخیص کار گمرکات فردی است که به وکالت از طرف صاحبان کالا و یا حق العملکاران گمرکی تشریفات مربوط به ترخیص کالا از گمرکات را برعهده میگیرند. این حرفه اگرچه بدون زحمت و دردسر نیست ولی درآمد بسیار خوبی را برای ترخیصکاران به همراه دارد. برای مشاهده اطلاعات کامل مربوط به این دوره روی لینک زیر کلیک نمایید.
اطلاعات دوره

اعتبار اسنادی LC

اعتبار اسنادي ، قراردادي است که از مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادي مندرج در نشريه UCP600 اتاق بازرگاني بين المللي (ICC) تبعيت ميکند و در معاملات بین المللی یکی از شیوه های پرداخت بانکی محسوب میشود که درصد ریسک معامله را برای خریدار و فروشنده تا حد بسیار زیادی کاهش میدهد. انجام اسناد بانکی در تشریفات ترخیص کالا یکی از ضرورتهایی است که هر ترخیصکار و یا بازرگانی باید از آن آگاهی داشته باشد. ما در این دوره آموزشی نحوه گشایش اعتبار اسنادی و دیگر شیوه های پرداخت بانکی را بطور کاملاً کاربردی آموزش میدهیم.

اطلاعات دوره

آموزش دوراظهاری در پنجره واحد تجارت فرامرزی

اظهار کالا در گمرکات جهت ترخیص آن در حال حاضر از طریق سامانه ای تحت عنوان پنجره واحد تجارت فرامرزی و بصورت آنلاین انجام میشود. از آنجاییکه این کار بسیار تخصصی بوده و انجام توسط هر فردی که صرفاً با رایانه آشنایی داشته باشد امکان پذیر نمیباشد لذا فراگیری آن به تمام کسانی که قصد فعالیت در دفاتر بازرگانی را دارند و یا ترخیصکارانی که خود میخواهند نسبت به انجام دوراظهاری اقدام نموده و سند خود را به دفاتر خدماتی اینترنتی نسپارند توصیه میگردد.
اطلاعات دوره

آموزش غیرحضوری ترخیکار گمرکات

آموزش غیر حضوری ترخیص کالا برای آن دسته از عزیزانی طراحی شده است که بعلت بعد مسافت قادر به شرکت در کلاسهای حضوری این دوره آموزشی در کارآفرین سبز نیستند. از نظر کیفیت دوره جای هیچگونه نگرانی نیست چرا که این دوره از نظر محتوا حتی از دوره حضوری نیز جامع تر بوده و توسط مدرس دوره های حضوری ترخیص کالا آقای مهندس رفیع زاده تدریس شده است. برای کسب اطلاعات کامل این دوره روی لینک زیر کلیک فرمایید.
اطلاعات دوره

آموزش جامع واردات و صادرات

تجارت را با مشاوره ها و آموزش های ما آغاز کنید .

برای ورود به دنیای تجارت باید از کجا آغاز کنم؟ به چه میزان سرمایه نیاز دارم؟ آیا باید در زمینه واردات فعالیت کنم یا صادرات؟ برای اخذ کارت بازرگانی از کجا باید اقدام کنم؟ آیا ترخیص کالا نیاز به سرمایه دارد؟ از چه کشورهایی و چه کالاهایی واردات انجام دهم؟ مشتری واقعی را از کجا باید پیدا کنم؟ از کجا بدانم چه کالاهایی ورود یا صدورشان برای من سودآور خواهد بود؟

مرکز آموزش و مشاوره کارآفرین سبز نه تنها نسبت به برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی کاربردی در زمینه بازرگانی و گمرکی اقدام مینماید بلکه به دلیل انجام فعالیتهای تجاری در زمینه ورود و صدور و همچنین ترخیص کالا از گمرکات شما را بصورت عملی با این تشریفات آشنا نموده و پس از آموزشها و مشاوره های لازم ، شما را در این مسیر قرار داده و در حین کار نیز پشتیبانی خواهد کرد .

آدرس

آدرس :

ایران ، استان خوزستان ، شهر آبادان

تلفکس :

۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

تلفن همراه:

۰۹۱۶۰۳۱۴۷۵۷

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای کارآفرین سبز در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت

کارآفرین سبز