• info@karafarinesabz.com

  • شماره تماس :۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

  • ساعت کاری :۹ الی ۱۳ - ۱۷ الی ۲۱

قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط ثبت نام در دوره...

شرایط و ضوابط ثبت نام در دوره های آموزشی

terms and conditions banner 1


کاربر گرامي

قبل از هر چیز از اینکه کارآفرین سبز را جهت ارائه خدمات آموزشی برگزیده اید بسیار مفتخریم. در عین حال خواهشمندیم قبل از شروع مراحل ثبت نام در دوره های آموزشی قوانین و مقررات مربوطه را با دقت مطالعه فرموده و در صورت موافقت با شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام در دوره مورد نظر خود اقدام نمایید. این قوانین و ضوابط به منظور پیشگیری از هرگونه اختلاف احتمالی میان شرکت کنندگان در دوره های آموزشی و  مؤسسه کارآفرین سبز وضع گردیده است.لطفاً هنگام تنظیم فرم ثبت نام در دوره، پس از خواندن دقيق اين قوانين گزينه "ضمن مطالعه دقیق شرایط و ضوابط ثبت نام در دوره، با همه موارد موافقم" را تيك بزنيد و سپس كليد "ثبت نام" را بفشاريد

متن مقررات ثبت نام در دوره های آموزشی

 -1 کارآفرین سبز در قلمرو جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و تابع قوانین این کشور و قوانین حاکم بر رسانه های برخط می باشد.

 -2 تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در دوره های آموزشی، شرح کامل مربوط به محتوا و سرفصلهای دوره، مخاطبین دوره، شهریه ثبت نام و دیگر اطلاعات مندرج در صفحه مربوط به هر دوره را با دقت مطالعه نموده و سپس نسبت به ثبت نام یا پیش ثبت نام در دوره اقدام نمایند.

 -3مؤسسه کارآفرین سبز جهت تدریس بسیاری از دوره های آموزشی خود از اساتید معتبر و مجربی که توانایی تدریس بصورت کاملاً کاربردی را دارند بهره میبرد. این اساتید با توجه به ویژگیهای مدنظر مؤسسه ممکن است از شهرهای دور و نزدیک برای تدریس به آبادان سفر نمایند، از این رو زمانی با استاد مربوطه قرارداد قطعی تدریس دوره منعقد میگردد که تعداد ثبت شدگان به حد نصاب رسیده باشد. این زمان یک روز پس از آخرین مهلت ثبت نام برای هر دوره خواهد بود. لذا قرارداد فیما بین مؤسسه و اساتید پس از انعقاد به دلیل به حد نصاب نرسیدن شرکت کنندگان قابل فسخ نمیباشد و در صورت فسخ قرارداد خسارت قابل توجهی به اساتید پرداخت میشود. این نکته از این نظر حائز اهمیت است که بدانید پس از اتمام مهلت انصراف از دوره ، به هیچ وجه شهریه پرداخت شده توسط داوطلب قابل استرداد نمیباشد.

 -4آخرین مهلت ثبت نام در هر دوره آموزشی به گونه ای تعیین میگردد که تا زمان شروع دوره 7 روز باقی مانده باشد. پس از ثبت نام قطعی، داوطلب میتواند تا سه روز قبل از تاریخ شروع کلاسها نسبت به انصراف در دوره اقدام نماید. توجه داشته باشید که مطابق عرف حاکم بر مؤسسات آموزشی، استرداد وجه ثبت نام پس از آخرین مهلت ثبت نام تا سه روز قبل از شروع دوره با کسر 20 % خسارت فسخ قرارداد به دلیل خسارات وارد به مؤسسه از قبیل خسارت فسخ قرارداد با مدرس، تهیه لوازم پذیرایی و کمک آموزشی و هزینه های جانبی دیگر قابل برگشت میباشد.

 -5چنانچه داوطلب در فاصله میان شروع ثبت نام تا آخرین مهلت ثبت نام درخواست انصراف از دوره را بنماید، وجه واریز شده به حساب کارآفرین سبز بدون هیچ کسوراتی و ظرف مدت حداکثر 12ساعت به حساب داوطلب مسترد میگردد.

 -6 چنانچه تعداد شرکت کنندگان در هر دوره آموزشی تا زمان آخرین مهلت ثبت نام به حدنصاب لازم برای برگزاری دوره نرسد، مراتب سریعاً به اطلاع ثبت نام کنندگان رسیده و با هماهنگی و اطلاع قبلی ایشان، مبلغ شهریه پرداختی در همان روز به حسابی که اعلام مینمایند مسترد خواهد شد.

 -7تاریخ و ساعت شروع هر دوره آموزشی، مدرس دوره و دیگر مشخصات اصلی دوره از جمله محتوا و سرفصلهای آموزشی مربوط به هر دوره که در آگهی سایت و یا صفحه رویدادها و تقویم آموزشی به اطلاع داوطلب رسیده است غیر قابل تغییر میباشد و مؤسسه موظف است مطابق همان مشخصات و اطلاعات اعلام شده دوره را برگزار نماید. چنانچه به هر دلیلی در هر یک از موارد مذکور تا قبل از شروع دوره تغییری از سوی کارآفرین سبز لحاظ گردد، مراتب باید سریعاً به اطلاع داوطلبان برسد. در صورتیکه شرایط جدید مثلاً  تغییر ساعت شروع کلاسها از سوی داوطلب مورد موافقت قرار نگیرد و منجر به انصراف وی از شرکت در دوره گردد، مؤسسه موظف است تمام شهریه دریافت شده را ظرف مدت 12 ساعت به حساب ایشان مسترد نموده و فیش واریز شهریه مسترد شده را از طریق ایمیل یا وسایل ارتباطی دیگر برای داوطلب ارسال نماید.

 -8 گواهینامه های صادر شده توسط مؤسسه برای دوره های آموزشی در دو /2 فرمت صادر میگردد.

الف) دوره هایی که دارای آزمون تعیین سطح میباشند و داوطلب در خاتمه آموزش باید در آزمون پایان دوره شرکت کند. برای این قبیل دوره ها "گواهینامه پایان دوره آموزشی" صادر میگردد که در آن نمره داوطلب و یا درجه اکتسابی وی در آزمون ، درج میگردد.( مانند دوره ترخیص کار گمرکات یا برخی از دوره های فنی مهندسی ). حدنصاب قبولی در آزمون های پایان دوره، 12 از 20 و یا 60 از 100 میباشد.

ب ) دوره هایی که نیاز به آزمون نداشته و در پایان دوره ، یک گواهینامه تحت عنوان " گواهینامه حضور در دوره " به همه شرکت کنندگان در دوره مزبور اعطاء میگردد. همانطور که از نام این گواهینامه مشخص است، چنین گواهینامه هایی (اکثر مؤسسات آموزشی نیز از همین نوع گواهینامه ها را صادر میکنند) میزان اطلاعات کسب شده توسط کارآموز یا دانش پژوه را از محتوای تدریس شده گواهی نمیکند و فقط حضور وی در دوره آموزشی گواهی میشود

 -9 هیچ داوطلبی نمیتواند در روز شروع کلاسها فرد دیگری را بجای خود چه بصورت موقت و چه دائم برای حضور در جلسات معرفی نماید. چنانچه داوطلب بخواهد فرد دیگری را بجای خود جهت شرکت در دوره معرفی نماید، مراتب باید از قبل به اطلاع مدیر آموزش مؤسسه رسیده و این امر مطابق شرایط و راهنمایی های ایشان انجام شود.

10- تمامی دوره های آموزشیکارآفرین سبز "  در حال حاضر بصورت حضوری میباشد مگر آنکه بسته آموزش تصویری دوره مربوطه در  سایت و بخش محصولات فیزیکی ارائه شده باشد. بنابراین اعلام عدم ناآگاهی داوطلب و درخواست آموزش مجازی و آنلاین یا استرداد وجه شهریه پس از واریز وجه و گذشتن موعد مقرر جهت انصراف از دوره به هیچ پذیرفته نخواهد نشد.

11- برای تمامی دوره های آموزشی امکان پرداخت شهریه بصورت آنلاین وجود دارد. تمامی مراحل ثبت نام  و تراکنش های مالی توسط تأییدیه های متنی در قالب ایمیل از سوی کارآفرین سبز و بانک مربوطه به اطلاع مشتریان خواهد رسید

12- پرداخت شهریه بصورت آنلاین و در 5 روز اول مهلت ثبت نام، مشمول 5 % تخفیف شهریه میگردد. چنانچه قصد واریز وجه در مدت زمان یاد شده و بصورت آنلاین را دارید؛ با تلفن های پشتیبانی مؤسسه تماس بگیرید تا کد تخفیف شهریه را به شما اعلام نمایند. در زمان تنظیم فرم ثبت نام قطعی با وارد کردن این کد، تخفیف شهریه در فرم مذکور لحاظ میگردد.

13- مطابق اطلاعیه های سایت ثبت نام بصورت گروهی 3 نفره و بیشتر، مشمول 10 % تخفیف شهریه برای تمامی اعضای گروه خواهد بود. در چنین مواردی نیز مطابق روش مندرج در ماده 12 این مقررات عمل نمایید.

14- حضور فرد همراه در جلسات آموزشی به هیچ وجه پذیرفته نمیشود و کسی بجز فرد ثبت نام شده در دوره اجازه ورود به کلاس ها را نخواهد داشت.

-15مؤسسه هیچ مسئولیتی در قبال اموال همراه فراگیران نخواهد داشت لذا از آوردن وسایل گرانبها در هنگام حضور در کلاسها جداً خودداری نمایید.

 -16حضور فراگیران در کلاسهای آموزشی در تمام مدت دوره قبل از حضور استاد در کلاس الزامی است.

 -17چنانچه کارآموز به هر دلیلی امکان حضور در کلاسهای آموزشی را تا انتهای دوره نداشته باشد، نمیتواند از مؤسسه تقاضای استرداد شهریه را نماید. درواقع شهریه دوره از 72 ساعت قبل از شروع کلاسها به بعد تحت هیج شرایطی مسترد نمیگردد.


با تشکر از اینکه این مقررات و ضوابط را تا انتها مطالعه فرمودید از شما عزیزان استدعا داریم اکنون با آگاهی کامل از تمامی شرایط و ضوابط فوق الذکر نسبت به ثبت نام در دوره اقدام فرمایید.


کارآفرین سبز

آدرس

آدرس :

ایران ، استان خوزستان ، شهر آبادان

تلفکس :

۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

تلفن همراه:

۰۹۱۶۰۳۱۴۷۵۷

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد

logo-samandehi

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای کارآفرین سبز در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت

کارآفرین سبز