• info@karafarinesabz.com

  • شماره تماس :۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

  • ساعت کاری :۹ الی ۱۳ - ۱۷ الی ۲۱

گواهینامه های صادره

ملی و داخلی...

مشخصات گواهینامه های ملی

مشخصات گواهینامه های ملی و داخلی صادره از سوی مؤسسه کارآفرین سبز

 گواهینامه های صادره از سوی مرکز آموزش و مشاوره کارآفرین سبز در قالب گواهینامه های ملی و بین المللی صادر میگردد. گواهینامه های ملی و داخلی این مرکز در دو فرمت گواهینامه های حضور در دوره و گواهینامه های پایان دوره صادر میگردد.

مشخصات گواهینامه های ملی را در ادامه مطلب مشاهده فرمایید.


certyficate گواهینامه های حضور در دوره:

این گواهینامه ها نیاز به آزمون نداشته و پس از شرکت نمودن داوطلب در دوره و براساس فرم حضور و غیاب و تأیید حضور ایشان در تمامی ساعات دوره ، کارگاه یا سمینار آموزشی برای ایشان و با فرمت ذیل صادر میگردد. این نوع گواهینامه ها میزان سطح علمی داوطلب را مشخص نکرده و صرفاً حضور وی را در یک دوره آموزشی مشخص، تأیید مینماید.

MELLI 2 KARAFAR


  گواهینامه های پایان دوره:

این گواهینامه ها براساس نتایج آزمونی که در خاتمه دوره از کارآموزان و داوطلبان گرفته میشود با فرمت ذیل صادر میگردد. در این نوع گواهینامه ها میزان سطح علمی داوطلب در دوره/کارگاه آموزشی با ذکر نمره/امتیاز اخذ شده و یا درجه کسب شده ثبت میگردد. حد نصاب قبولی در آزمونها امتیاز 60 از 100 میباشد.

MELLI1KARAFAR


  نحوه استعلام گواهینامه های ملی:

076432 abstract red and gold paint splatter icon business www search psاستعلام آنلاین:

برای هر گواهینامه یک شماره سریال صادر شده است . برای استعلام گواهینامه ملی بصورت آنلاین کافیست در کادر جستجو در صفحه مربوط به استعلام آنلاین گواهینامه ها شماره سریال گواهینامه را که ترکیبی از حروف و اعداد هست را تایپ نموده و در کادر پایینی شماره شناسنامه خود را بعنوان پسوورد وارد نمایید و دکمه find code را کلیک نمایید. نتیجه جستجو شامل مشخصات مربوط به گواهینامه صادره و همچنین مشخصات فردی دارنده گواهینامه نمایش داده میشود.


1 XXاستعلام مکتوب:

جهت استعلام مکتوب گواهینامه های ملی میتوانید نامه درخواست استعلام خود را به آدرس ایمیل مرکز آموزش (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) و یا آدرس دفتر مؤسسه ( آبادان . امیری . خیابان زابل . کوچه کاویانی . پلاک 121 . مرکز آموزش و مشاوره کارآفرین سبز ) ارسال فرمایید. نتیجه و پاسخ درخواست شما حداکثر 48 ساعت پس از دریافت درخواست شما به آدرس مورد نظر شما ارسال میگردد. هزینه استعلام مکتوب گواهینامه های ملی 30 هزارتومان میباشد که میبایست به شماره حساب های مندرج در صفحه تماس با ما واریز فرموده و تصویر رسید آن را همراه با نامه درخواست خود ارسال فرمایید.


 کارآفرین سبز

رسانه

آدرس

آدرس :

ایران ، استان خوزستان ، شهر آبادان

تلفکس :

۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

تلفن همراه:

۰۹۱۶۰۳۱۴۷۵۷

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای کارآفرین سبز در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت

کارآفرین سبز