• info@karafarinesabz.com

 • شماره تماس :۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

 • ساعت کاری :۹ الی ۱۳ - ۱۷ الی ۲۱

گواهینامه های صادره

مشخصات گواهینامه های بین المللی

مشخصات گواهینامه های بین المللی

مشخصات گواهینامه های بین المللی 

certyficate

 گواهینامه های اعطایی از سوی مرکز آموزش و مشاوره کارآفرین سبز در قالب گواهینامه های بین المللی توسط آکادمی های طرف قرارداد این مرکز صادر میگردد. در ادامه با مشخصات این قبیل گواهینامه ها آشنا خواهید شد.

1413236 1t347l m

 گواهینامه های صادره از سوی ICS GROUP:

 

certification ICON 1

 

مشخصات گواهینامه:

 • نام گواهینامه: گواهینامه پایان دوره آموزشی  ICS کانادا (لاتین) 
 • مرجع صادرکننده:نمایندگی آکادمی ics کانادا در ایران - ICS IRAN
 • مرکز آموزش و مشاوره کارآفرین سبز جهت صدور گواهینامه های آموزشی با نمایندگی آکادمی آی سی اس کانادا در ایران تفاهم نامه همکاری منعقد نموده است.
 • هلدینگ ICS نمایندگی رسمی موسسه صدور گواهینامه ACS Registrars انگلستان و موسسه ICS Group کانادا در حیطه جغرافیایی کشورهای ایران ، عراق و کشورهای عربی منطقه (به غیر از پادشاهی عربستان سعودی ) و کشورهای آسیای مرکزی می باشد .
 • بیش از ۲۲۰۰ شرکت دولتی و خصوصی در ایران موفق به اخذ گواهینامه های فنی و سیستمی از شرکت ACS-ICS گردیده اند .
 • این شرکت دارای مجوز ارزیابی و ممیزی GMP برای واردات مواد غذائی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی از وزارت بهداشت و علوم پزشکی و تائید صلاحیت از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران برای فعالیت های آموزشی می باشد .

ICS1

گواهینامه های بین المللی صادره برای دوره های آموزشی حضوری این مرکز توسط ICS GROUP صادر میگردد. بنابراین متقاضیان صرفاً میتوانند برای دوره هایی که حضوراً در آن شرکت نموده اند درخواست صدور گواهینامه ICS نمایند. لازم به ذکر است این نوع گواهینامه ها صرفاً بعنوان یک گواهینامه مهارت فنی و تماماً به زبان لاتین صادر میگردد. در خصوص میزان اعتبار گواهینامه های بین المللی از منوی " گواهینامه ها " مطلب مربوط به " درباره گواهینامه های بین المللی " را مطالعه نمایید.

در اینجا ذکر این نکته ضروریست که  این مدارک در کشور ما به دلیل قوانین آموزشی موجود صرفا کاربرد رزومه ای داشته و به مثابه مدارک آموزشی وزارت علوم و دیگر ارگانهای آموزشی کشور نیست ، با این حال این مدارک قابل ترجمه به زبان فارسی می باشند . 


 

گواهینامه INO CERT کانادا

 certification ICON 1

مشخصات گواهینامه:

 • نام گواهینامه: گواهینامه پایان دوره آموزشی  INO CERT کانادا (لاتین) 
 • مرجع صادرکننده:نمایندگی آکادمی INO CERT کانادا در ایران - (ICS IRAN)

ino cert 1

 

نحوه استعلام گواهینامه های صادره از سوی ICS IRAN را از اینجا مشاهده فرمایید.


QAL

  گواهینامه های صادره از سوی QAL IRAN:

certification ICON 1

 

مشخصات گواهینامه:

 •  نام گواهینامه: گواهینامه پایان دوره آموزشی  QAL انگلستان (لاتین) 
 • مرجع صادرکننده: نمایندگی آکادمی کیو ای ال QAL انگلستان در ایران
 • مرکز آموزش و مشاوره کارآفرین سبز جهت صدور گواهینامه های آموزشی با نمایندگی آکادمی QAL در ایران تفاهم نامه همکاری منعقد نموده است.
 • شركت (QAL-UK (Quay Audit Limited يك مركز مستقل ثبت و صدور گواهينامه است كه توسط سازمان اعتباردهي ASCB) Accreditation Service for Certifying Bodies-EUROPE) اتحاديه اروپا تائيد صلاحيت شده است .
 • مركز اين شركت در انگلستان بوده و علاوه بر آن دفاتر اين شركت در نقاط مختلف در حال فعاليت و ارائه خدمات مميزي و ثبت و صدور گواهينامه به مشتريان مي باشند .
 • QAL-IRAN نيز به عنوان نماينده انحصاري شركت بين المللي QAL در خاورميانه با مركزيت ايران فعاليت خود را در زمينه مميزي سيستمهاي مديريتي وارائه خدمات آموزشي آغاز نموده و با استفاده از مميزين متخصص و كارآمد تلاش دارد با درك عميق نيازهاي مشتريان ، افزايش كارايي ، اثربخشي وبهبود مستمر فرآيندهاي آنان ، در سازمانهاي طرف قرارداد خود ارزش افزوده ايجاد نمايد.
 • اين شركت در زمينه صدور گواهينامه هاي ISO 14001:2004 , ISO9001:2008 ،OHSAS 18001:2007 ،ISO 22000:2005 ،HACCP ، ISO 10002 ، ISO 27001 ، ISO 10006 ،ISO 16001 ، ISO TS/29000 ، ISO TS/16949 ، HSE آماده خدمت رساني به مشتريان مي باشند .

QAL2

گواهینامه های بین المللی صادره برای دوره های آموزشی حضوری این مرکز توسط QAL IRAN صادر میگردد. بنابراین متقاضیان صرفاً میتوانند برای دوره هایی که حضوراً در آن شرکت نموده اند درخواست صدور گواهینامه QAL نمایند. لازم به ذکر است این نوع گواهینامه ها صرفاً بعنوان یک گواهینامه مهارت فنی و تماماً به زبان لاتین صادر میگردد. در خصوص میزان اعتبار گواهینامه های بین المللی از منوی " گواهینامه ها " مطلب مربوط به " اعتبار گواهینامه های بین المللی " را مطالعه نمایید.

نحوه استعلام این گواهینامه را از اینجا مشاهده فرمایید.


2017 10 30 200155

 گواهینامه های صادره از سوی ICS - IRAN:

certification ICON 1

 

مشخصات گواهینامه:

 • نام گواهینامه: گواهینامه پایان دوره آموزشی  ACS آمریکا (لاتین) 
 • مرجع صادرکننده:آکادمی  ICS IRAN ( نمایندگی ACS آمریکا در ایران )
 • با توجه به رفع تحریم صدور گواهینامه های آموزشی برای دانش پذیران ایرانی از تاریخ 10/04/1396 ، شرکت ACS آمریکا به عنوان CB مرجع صدور گواهینامه بین المللی امکان ثبت و صدور گواهینامه آموزشی را برای دانش پذیران ایرانی فراهم نموده است.

  از آنجائیکه این مرکز آموزش از مراکز آموزشی معتبر در آموزش حرفه ای کشور میباشد لذا پیرو انعقاد تفاهم نامه با آکادمی ICS امکان صدور این گواهینامه بین المللی آموزشی از مرجع ACS را برای دانش پذیران و کارآموزان محترم فراهم نموده است.

ACS 1

با قابلیت ثبت در سایت رسمی ACS آمریکا

نحوه استعلام این گواهینامه مشابه استعلام گواهینامه های دیگر صادره از سوی آکادمی ICS میباشد.


 KARAFARINESABZ

آدرس

آدرس :

ایران ، استان خوزستان ، شهر آبادان

تلفکس :

۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

تلفن همراه:

۰۹۱۶۰۳۱۴۷۵۷

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای کارآفرین سبز در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت

کارآفرین سبز