• info@karafarinesabz.com

  • شماره تماس :۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

  • ساعت کاری :۹ الی ۱۳ - ۱۷ الی ۲۱

تأیید اعتبار گواهینامه ها

بین المللی...

استعلام گواهینامه های بین المللی

 شما عزیزان در این صفحه علاوه بر مشاهدۀ نحوه استعلام گواهینامه های بین المللی بصورت تصویری، میتوانید نسبت به استعلام آنها نیز به تفکیک نوع گواهینامه اقدام فرمایید.

icon certificat2


icon certification2گواهینامه ICS CANADA :

نحوه استعلام گواهینامه ics کانادا :

استعلام گواهینامه پایان دوره آموزشی از آکادمی آی سی اس کانادا (لاتین) به دو طریق  امکان پذیر می باشد:

076432 abstract red and gold paint splatter icon business www search ps

 

1 - استعلام آنلاین ics کانادا از طریق وب سایت آکادمی آی سی اس کانادا: با ورود به وب سایت آکادمی آی سی اس کانادا به آدرس www.icsgroup.org و کلیک بر روی بخش تایید گواهینامه ها ،صفحه ای را مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات  دانش پذیر مشاهده می گردد. (نحوه استعلام را در ادامه مطلب بطور تصویری مشاهده خواهید کرد).


1 XX

 

2 - استعلام به صورت مکتوب ics کانادا :چنانچه کارآموزان و دانش پژوهان این مؤسسه برای تایید گواهینامه از سمت مرکز نیاز به استعلام مکتوب داشته باشند میتوانند 20 روز پس از دریافت گواهینامه نامه ،درخواست استعلام را بصورت مکتوب به این مؤسسه و از طریق فرم مربوطه ارسال نمایند. کارآفرین سبز مطابق قرارداد منعقده با نمایندگی ICS نسبت به ارسال درخواست مکتوب به آکادمی ICS مطابق شرایطی که در تفاهم نامه فیما بین قید شده است اقدام نموده و پاسخ آن آکادمی که تأیید اعتبار گواهینامه صادره میباشد را دریافت و برای کارآموز/دانش پژوه ارسال مینماید.


 راهنمای تصویری نحوه استعلام آنلاین گواهینامه ICS کانادا :

♦  در انتهای این مطلب  یک تب مانند شکل زیر را مشاهده خواهید کرد:

TAB ICON

با کلیک بر روی این تب مستقیماً به صفحه استعلام گواهینامه بین المللی ICS هدایت میشوید. تصویر این صفحه را در زیر مشاهده کنید.

 2017 07 21 024440

  • در کادر موجود ، کافیست کد شناسایی (Certificate NO) گواهینامه خود را وارد نموده و بر روی  تب " SEARCH " کلیک نمایید.

 نتیجه استعلام باید بصورت زیر نمایش داده شود. در صورت مغایرت احتمالی مشخصات فردی خود با تأییدیه استعلام و یا دریافت پیغام خطا ، مراتب را سریعاً با ما در میان بگذارید. مطمئن باشید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل احتمالی اقدام خواهد شد.

2017 07 21 024509

جهت استعلام گواهینامه ICS کانادا روی آیکن زیر کلیک کنید.

TAB ICON

 


icon certification2

گواهینامه QAL IRAN :

نحوه استعلام گواهینامه QAL انگلستان :

استعلام گواهینامه پایان دوره آموزشی از آکادمی کیو ای ال (لاتین) به دو طریق  امکان پذیر می باشد:

076432 abstract red and gold paint splatter icon business www search ps

1 - استعلام آنلاین از طریق وب سایت آکادمی QAL: با ورود به وب سایت آکادمی QAL به آدرس www.qalcert.co.uk و کلیک بر روی بخش تایید گواهینامه ها ،صفحه ای را مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه، نام دارنده گواهینامه و کشور محل صدور، اطلاعات دانش پذیر نمایش داده میشود. (نحوه استعلام را در ادامه مطلب بطور تصویری مشاهده خواهید کرد).

 


1 XX

2 - استعلام به صورت مکتوب QAL انگلستان :چنانچه کارآموزان و دانش پژوهان این مؤسسه برای تایید گواهینامه از سمت مرکز نیاز به استعلام مکتوب داشته باشند میتوانند 20 روز پس از دریافت گواهینامه نامه ،درخواست استعلام را بصورت مکتوب به این مؤسسه و از طریق فرم مربوطه ارسال نمایند. کارآفرین سبز مطابق قرارداد منعقده با نمایندگی QAL نسبت به ارسال درخواست مکتوب به آکادمی QAL مطابق شرایطی که در تفاهم نامه فیما بین قید شده است اقدام نموده و پاسخ آن آکادمی که تأیید اعتبار گواهینامه صادره میباشد را دریافت و برای کارآموز/دانش پژوه ارسال مینماید.


راهنمای تصویری  نحوه استعلام گواهینامه بین المللی QAL انگلستان :

در انتهای این مطلب  یک تب مانند شکل زیر را مشاهده خواهید کرد:

TAB ICON

با کلیک بر روی این تب مستقیماً به صفحه اصلی www.qalcert.co.uk ارجاع داده میشوید. تصویر این صفحه را در زیر مشاهده کنید.

 QAL CERT2

با کلیک بر روی منوی " DATABASE "، زیر منویی که شامل سه ردیف میباشد باز خواهد شد. گزینه سوم یعنی " Training Certificates " را انتخاب کنید تا به صفحه استعلام وارد شوید. ( تصویر زیر )

QAL CERT5

صفحه استعلام گواهینامه ها شامل پنجره ایست که باید اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی ( لاتین ) ، نام کشور و شماره ثبت گواهینامه ( Registration Number) در کادرهای مربوطه درج گردد. قبل از هرچیز از کادر مربوط به انتخاب کشور که بصورت کشویی باز میشود ،  iran را انتخاب نمایید.

سپس نام و نام خانوادگی خود را به لاتین و دقیقاً مطابق اسپلینگ موجود بر روی گواهینامه تان در کادر مربوطه تایپ کنید.

بر روی گواهینامه های بین المللی QAL یک شماره ثبت با عنوانRegistration Number " درج شده است. کد مربوطه را بصورت صحیح و دقیق در کادر مربوطه وارد کنید و در نهایت بر روی گزینهRegistration  کلیک نمایید. 

نتیجه استعلام در صورت وارد کردن صحیح اطلاعات در یک پنجره جدید و بصورت زیر نمایش داده میشود.

همانگونه که در تصویر فوق مشاهده میکنید مشخصات مربوط به کارآموز/دانش پژوه شامل نام و نام خانوادگی، شماره ثبت گواهینامه، عنوان دوره ی سپری شده ، تاریخ شروع و خاتمه دوره و همچنین تعداد ساعات دوره آموزشی به زبان انگلیسی نمایش داده شده و به این ترتیب صحت گواهینامه تأیید میگردد.

QAL CERT6 1

جهت استعلام گواهینامه QAL روی آیکن زیر کلیک نمایید.

TAB ICON


توضیحات:

  • معمولاً از زمان صدور گواهینامه تا ثبت شماره رجیستری آن در وبسایت مرکزی QAL مدت زمانی در حدود 1 الی 2 هفته بطول می انجامد. لذا گزارش نامعتبر بودن شماره ثبت گواهینامه در این بازه زمانی ممکن است به همین دلیل بوده و ربطی به خطای سیستمی نداشته باشد. اگر پس از 2 هفته از زمان صدور گواهینامه کماکان با مشکل نامعتبر بودن شماره ثبت گواهینامه تان مواجه شدید ؛ مراتب را به این مؤسسه اعلام فرمایید.
  • چنانچه هر یک از مشخصات مندرج در جدول فوق با مشخصات واقعی شما مطابقت نداشته باشد مراتب را سریعاً به مؤسسه کارآفرین سبز گزارش نموده تا مراتب رفع نقص در اسرع وقت از طریق هماهنگی لازم با آکادمی QAL صورت پذیرد.
  • در پاره ای از مواقع مثلاً به روزرسانیهای سایت مرجع ممکن است استعلام با خطا مواجه شود، در این صورت چند ساعتی تأمل نموده و مجدداً جهت استعلام گواهینامه خود اقدام فرمایید.
  • بروز مشکلاتی که در فوق به آن اشاره شده است بسیار به ندرت اتقاق می افتد ولی با این حال آگاهی شما عزیزان از مواردی که مطرح شد باعث میشود نگرانی شما بابت اعتبار و صحت گواهینامه های صادره از میان رفته و با تأمل و آرامش بیشتری نسبت به استعلام گواهینامه خود اقدام فرمایید.

در صورت داشتن هرگونه سؤال و یا مشکلی درخصوص گواهینامه های ملی و بین المللی میتوانید از طریق ایمیل و یا تلفنهای ثابت و همراه مؤسسه با ما در تماس باشید.

جلب رضایت کارآموزان و دانش پژوهان ما، همیشه در اولویت امور بوده است. موفق و پایدار باشید.

آدرس

آدرس :

ایران ، استان خوزستان ، شهر آبادان

تلفکس :

۵۳۲۲۳۹۸۸ - ۰۶۱

تلفن همراه:

۰۹۱۶۰۳۱۴۷۵۷

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد

logo-samandehi

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای کارآفرین سبز در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت

کارآفرین سبز